
Kändes nästan som sommar i luften imorse när vi gick till dagis. Och det blev en härligt varm dag. ”T-shirt-väder” som vi brukar säga. Mer sånt tack!

Kändes nästan som sommar i luften imorse när vi gick till dagis. Och det blev en härligt varm dag. ”T-shirt-väder” som vi brukar säga. Mer sånt tack!
This entry was posted on torsdag, april 21st, 2011 at 20:00 and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Andrea Says:
T-shirt väder är såå skönt! Vilket härligt vårskutt hon tar er lilla fröken
. Hoppas ni får en jättefin påsk.
Kram Andrea
Här bloggar jag, Malin, om vår vardag. Det blir många inlägg om Thea som är 5 år och har Downs syndrom. 1 juli 2009 fick vi beskedet att hon har Leukemi så nu kämpar hon med den 2,5 år långa behandlingen. Hon får medelriskbehandlingen. Theas fina storasyster heter Julia och är 13 år och pappa heter Adrian. Vi bor i ett gammalt hus i södra Malmö. Lämna gärna en liten kommentar. Välkommen till Thea och gänget!
Copyright © 2012 Thea och gänget – Entries (RSS) | Powered by WordPress – Theme Sakura created by area381