Just nu är det jättedammigt i vårt hus för de håller på att borra i vår skorsten så att vi kan få en kamin. Här har en datormus legat 
Vårt vardagsrum…
Just nu är det jättedammigt i vårt hus för de håller på att borra i vår skorsten så att vi kan få en kamin. Här har en datormus legat 
Vårt vardagsrum…
This entry was posted on måndag, november 14th, 2005 at 16:03 and is filed under Uncategorized. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Här bloggar jag, Malin, om vår vardag. Det blir många inlägg om Thea som är 5 år och har Downs syndrom. 1 juli 2009 fick vi beskedet att hon har Leukemi så nu kämpar hon med den 2,5 år långa behandlingen. Hon får medelriskbehandlingen. Theas fina storasyster heter Julia och är 13 år och pappa heter Adrian. Vi bor i ett gammalt hus i södra Malmö. Lämna gärna en liten kommentar. Välkommen till Thea och gänget!
Copyright © 2012 Thea och gänget – Entries (RSS) | Powered by WordPress – Theme Sakura created by area381